• F1s Developers Kit Red

Symbol: 5519300
Brak towaru
777.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 16.9
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS 16.9
Kurier GLS (Pobranie) 19.9
Dostępność Brak towaru

Seks-technologia o dużej wydajności

Wypełnij lukę między nauką a naturą dzięki F1s - produktowi dla męskich przyjemności następnej generacji, który uczyni Cię panem swojego losu. Dzięki okienku w obudowie możesz dodać wyjątkowy element wizualny i zobaczyć, jak naprawdę wygląda przyjemność.
Za pomocą wyjątkowo wydajnych napędów: Cruise ControlTM oraz rewolucyjnej technologii SecSonicTM firmy Lelo, F1s masuje Cię niesamowicie satysfakcjonującymi falami sonicznymi dla uzyskania całkowicie nowego, zupełnie oszałamiającego doświadczenia seksualnego. Doskonałym uzupełnieniem będzie użycie darmowego zestawu Software Developer's Kit, aby stworzyć swoje własne doznania i śledzić swój postęp poprzez ustawialne, wewnętrzne czujniki!

Ekskluzywna aplikacja demonstracyjna LELO stanie się dostępna po wysłaniu produktu, zgodna z systemami iOS i Android. Aplikacja połączona przez Bluetooth umożliwia większą i bliższą kontrolę nad osobistą przyjemnością. Dzięki aplikacji naprawdę masz przyjemność na wyciągnięcie ręki!

Dzięki wyjątkowej konstrukcji z podwójnym napędem, F1s Red łączy konwencjonalne wibrowanie z całkowicie nowym doznaniem, nigdy wcześniej nieoferowanym przez erotyczne produkty dla mężczyzn: dzięki technologii SenSonic™.
To ten sam zaawansowany technologicznie koncept, który stworzył LELO SONA™, najlepiej sprzedające się na świecie akcesorium seksualne wszechczasów. W miejsce standardowych wibracji, jeden z napędów emituje silne fale soniczne, które przenikają przez penis sprawiając, że czujesz jakby rezonował on przyjemnie we wszystkich kierunkach naraz, zamiast zwyczajnie podrażniać końcówki nerwów na powierzchni skóry. Pomoże Ci to osiągnąć najbardziej niesamowite orgazmy w Twoim życiu. 
Opatentowane ustawienie Cruise Control zapewnia, że z F1s nigdy nie doświadczysz frustrującego spadku mocy w trakcie intensywnego używania, ponieważ ustawienie inteligentnie monitoruje i kontroluje intensywność, aby zapewnić Tobie bezkłopotliwe, nieprzerwane doznania.

 

Specyfikacje:
- obudowa z fakturowanego aluminium pierwszej jakości,
- ergonomiczny, bezpieczny dla ciała wewnętrzny kanał silikonowy,
- proste sterowniki intensywności do obsługi jedną ręką,
- zakrzywione rowki wewnętrzne dla zwiększonej intensywności doznań,
- panel okna dla nowego wymiaru wizualnego,
- 10 najnowocześniejszych czujników wydajności,
- dostęp do zestawu Developer's Kit,
- całkowicie wodoodporny,
- produkt wielokrotnego ładowania,
- połączenie Bluetooth z aplikacją,
- częstotliwość: 2 godz. przy 5,0 V 700 mA
- materiały: silikon, tworzywo ABS, stop aluminiowy,
- napędy: 2,
- czas użytkowania: 90 dni,
- wymiary: 110,72 mm

 

W zestawie:
- F1s Red Trainer,
- spray czyszczący (do akcesoriów) LELO,
- zawieszka „Nie przeszkadzać",
- rękawiczki,
- ładowarka USB,
- satynowa torebka do przechowywania,
- karta gwarancyjna,
- szczegółowa instrukcja obsługi.Uwaga:
Na ten moment dostępna jest jedynie wersja demonstracyjna aplikacji.
Niektóre z wymienionych w opisie funkcji nie są jeszcze aktywne. Pełna wersja jest w trakcie przygotowywania przez producenta.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.