• Lora DiCarlo Ose 2

Symbol: 2710400
1670.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 19.9
Kurier GLS (Pobranie) 22.9
Dostępność Chyba już nie ma

Zaprojektowany, aby symulować ludzki dotyk, Osé 2 łączy w sobie masażer punktu G i bezdotykowy stymulator łechtaczki, aby jednocześnie pobudzić i stymulować oba punkty przyjemności. Najnowsza wersja ma sprzyjające, intuicyjne dopasowanie z dłuższym korpusem i większą elastycznością, dzięki czemu można dostosować jego pozycję dla maksymalnej satysfakcji. Dzięki mniejszemu masażerowi punktu G i szerszemu zakresowi mocy stymulatora łechtaczki, Osé 2 zapewnia wyjątkowe doświadczenie, które działa na jeszcze większej liczbie ciał.

Stymulator łechtaczki, ma za zadanie odtworzenie wrażenia seksu oralnego. Odwzorowuje pieszczoty za pomocą ust na żołądź łechtaczki. Naciska płasko na srom, a jego gładkie grzbiety spoczywają na zewnętrznych wargach sromowych, zapewniając rytmiczne pulsacje na całej powierzchni łechtaczki. Wybierz jeden z 10 poziomów intensywności, aby znaleźć odpowiednią intensywność stymulacji.

Masażer punktu G jest mniejszy o 9,5% od poprzednika, dzięki czemu uzyskasz odpowiednią siłę nacisku, naśladującą ruch palca. Materiał pokrywający Osé 2 jest jeszcze bardziej miękki i realistyczny. Ustawienia niestandardowe pozwolą na określenie długości i prędkości każdego muśnięcia punktu G.

Każde ciało jest inne, dlatego Osé 2 marki Lora DiCarlo zostało zaprojektowane tak, aby korpus był jak najbardziej elastyczny, umożliwiając uformowanie masażera w różne pozycje, dzięki czemu dopasujesz go do swojej indywidualnej budowy w obu punktach przyjemności.

Specyfikacje:
- Wodoodporny,
- Akumulator - do 1 godziny użytkowania,
- Silikon klasy medycznej,
- Wymiary stymulatora łechtaczki: 15 x 20 mm,
- Długość wkładana: do 118 mm.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.